NAUJAS.LOGO

MŪSŲ TIKSLAI:

 

Integruoti nuteistuosius į darbo rinką, suteikti jiems galimybę įgyti ir tobulinti profesinius įgūdžius

 

KALĖJIMŲ DEPARTAMENTO PASITIKĖJIMO TELEFONAS 

 (8 5) 271 9022

Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Paieška

METALO LAUŽAS

Skelbimas dėl metalo atliekų tvarkymo (pardavimo)

Restruktūrizuojama valstybės įmonė „Mūsų amatai“ sudarys bendradarbiavimo sutartį įvairių metalo atliekų tvarkymui (pirkimui – pardavimui)

RVĮ „Mūsų amatai“ (toliau – Bendrovė) organizuoja potencialių metalo atliekų tvarkytojų - supirkėjų atranką bendradarbiavimo sutarčiai sudaryti įvairių metalo atliekų tvarkymui (pirkimui – pardavimui). Bendradarbiavimo sutartis (toliau – Sutartis) bus pasirašoma su metalo atliekų tvarkytoju, kuris pateiks geriausią kainą ir atsiskaitymo sąlygas bei atitiks nurodytas sąlygas (toliau - Laimėtojas. Sutartis bus pasirašoma dėl metalo atliekų esančių adresu: sporto g. 7, Marijampolė. Sutarties rūšis – vienkartinė.

-          Bendrovė galimus pirkėjus - atliekų tvarkytojus kviečia, apžiūrėti metalo laužo atliekas prieš teikiant komercinį pasiūlymą adresu: sporto g. 7, Marijampolė.

-          Preliminarus metalo laužo kiekis apie 100 - 200 t. (kiekis bus tikslinamas svėrimo metu).

-          Metalo laužo svėrimas bus atliekas adresu: stoties g. 49, Marijampolė.

-          Metalo laužą pasikrauna ir išsiveža pirkėjas – atliekų tvarkytojas savo lėšomis.

-          Komercinis pasiūlymas turi galioti visam kiekiui, preliminarus laužo išvežimas derinamas atskiru susitarimu su Laimėtoju.

-          Komerciniai pasiūlymai priimami iki 2021 m. kovo 1 d. 11 val. el. paštu: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį..

-          Dėl detalesnės informacijos prašome kreiptis darbo dienomis nuo 8.00 iki 16.00 val. į Virūną Žalnierukyną tel. +370 656 57381 arba el. paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį..

Bendradarbiavimo sutartis bus sudaromos su Laimėtoju, kuris atitinka šias sąlygas:

1. Pirkėjas garantuoja, kad yra užsiregistravęs kaip Atliekų tvarkytojas LR įstatymų numatyta tvarka, turi visus reikalingus galiojančius leidimus ir licencijas metalo atliekų supirkimui;

2.  Pirkėjas patvirtina, kad turi teisę LR įstatymų numatyta tvarka tvarkyti ir vežti atliekas, kurios nurodytos aukščiau;

3. Pirkėjas įsipareigoja užsiregistruoti bei užregistruoti Sutartį, kuri bus sudaryta su Pirkėju, GPAIS sistemoje per dvi darbo dienas nuo tokios Sutarties pasirašymo dienos, bet ne vėliau nei prieš vieną dieną iki planuojamos metalo atliekos išvežimo dienos.

4. Pirkėjas garantuoja, kad metalo atliekų išvežimas bus organizuotas GPAIS sistemoje, prieš išvežimą išleidžiant lydraštį GPAIS sistemoje;

5. Sutinka savo kaštais ir jėgomis surinkti, pasikrauti bei Bendrovėje nustatyta tvarka pasverti adresu: stoties g. 49, Marijampolė ir išsivežti metalo atliekas iš Bendrovės teritorijos;

6. Sutinka su Bendrovės pateiktos bendradarbiavimo sutarties projekto sąlygomis (bus teikiamas tik Laimėtojui);

7. Pirkėjas įsipareigoja pateikti Bendrovei galutinį atliekų sutvarkymą patvirtinančius dokumentus ne vėliau, kaip per 1 metus nuo metalo laužo perdavimo dienos;

8. su Pirkėju bus pasirašyta sutartis, kuri pagal savo esmę atitinka ir yra laikoma Atliekų tvarkymo sutartimi.

Vaizdinė medžiaga

+-----------------------------------------------------------------------
| Atnaujinta: 2021 m. vasario 18 d., Ketvirtadienis 08:16

        Copyright © 2014-2019 VĮ Mūsų amatai“  L. Sapiegos g. 1, 10312 Vilnius

Jūsų patogumui ir geresnei svetainės veiksenai svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Paspaudę SUTINKU arba tęsdami naršymą, Jūs sutinkate, kad slapukai būtų įrašomi.